התקשרו עוד היום

1-800-205-210

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים

בין אם ראיתם מחילת בוץ צרה על הקיר, המרצפות או הרהיטים

ובין אם פגשתם אותם פנים אל פנים במשקוף או בארון

אתם בבעיה. כי קריאות קישטה לא מרשימות את הטרמיטים

וכל עוד הם שם ,הם לועסים לכם את הבית פשוטו כמשמעו,

ל הדברת טרמיטים התקשרו: 1800-205210

סימני זיהוי ל נגיעות טרמיטים: התפוררות משקופים או דלתות בחלקן התחתון,טרמיטים זוללים לא רק מוצרי עץ אלא גם מוצרי גבס ונייר.מחילות בוץ לאורך הריהוט הנגוע, הפנלים או קירות הבית.במקרי נגיעות קשים, האזורים הנגועים יתפוררו ויחשפו את ה טרמיטים עצמם.   

הכנות לפני הדברת טרמיטים יש לשטוף את הבית לפני הטיפול, לרוקן ארונות מטבח בחלקם התחתון ולרכז למרכז החדר את כל הרהיטים כך שתיווצר למדביר רצועת עבודה לאורך קירות הבית. לרוקן ארונות נגועים, להסיר מזרונים ממיטות נגועות. אם יש פרקט, על המזמין לפרק בזהירות את הפנל.

כיצד מתבצע הטיפול? הטרמיטים פועלים וזזים בחול, תחת המרצפות ובקירות כיוון שאין דרך לדעת היכן ממוקם קן הטרמיטים, יוצרים טבעת הגנה לבית ומסיטים את הבית מנתיב  האוכל של הקן. הדברת טרמיטים נערכת ע"י ביצוע קידוחים זעירים לאורך קירות הבית צמוד לפנלים והחדרת חומרים בלחץ. בנוסף יש לרסס גבי ארונות, ארוניות ושידות, משקופים, ארונות מטבח וכ'. 

הוראות התנהלות אחרי הדברת טרמיטים: בתום ההדברה יש לעזוב את הבית למשך 3 שעות. תינוקות עד גיל 3 ובעלי חיים יש להרחיק למשך 8 שעות לפחות. אחרי ההדברה לא שוטפים שבוע למעט סמרטוט לח במרכז החדר ספוג במים בלבד.

חומרי ההדברה:ל הדברת טרמיטים אנו משתמשים בחומרים דלי ריח מקבוצת פריתרואידים כקבוע בחוק. חומר ההדברה העיקרי נקרא "פרמיס" חומרים אלו בעלי רעילות נמוכה ליונקים, ורעילות גבוהה לחרקים. חומרי הדברת טרמיטים הינם שארתיים ומגנים על הבית לאורך זמן.

 

אז..

אם אתם חרדים לרכוש ומעוניינים בפתרון מיידי

אם חשוב לכם לפתור את הבעיה בעזרת חברה רצינית ואמינה

שמתמחה בניטור, חיטוי, הדברת ומניעת מזיקי עץ בהיקפים גדולים מאוד במגזר הפרטי והעסקי

התקשרו עוד היום אלינו ל אינסקט הדברות

ושהטרמיטים יחפשו בית אחר

ל הדברת טרמיטים התקשרו והזמינו: 1800-205-210

או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור בהקדם. 

Media

חדשות